Kľúčové vlastnosti produktu
- Modely s konštantným-výkonom 60, 80 a 120 kW.
- Duálne nabíjacie výstupy s konfigurovateľnými rozhraniami CCS2, GB/T alebo CCS1.
- Možnosti platformy 200-750 V alebo 200-1000 V DC.
- Výstupný prúd jedného-konektora až do 250 A.
- 7-palcový farebný dotykový LCD displej s LED indikáciou stavu.
- Metódy spustenia aplikácie alebo karty-potiahnutím prstom.
- Ethernet a 4G komunikácia.
- Špičková účinnosť najmenej 95 %, ako je uvedené v brožúre.
- Modulárna architektúra napájania pre jednoduchší servis a online diagnostiku.
- Nútené-chladenie vzduchom, krytie IP54 a<=65 dB noise specification.
- Monitorovanie teploty konektora a komplexná elektrická ochrana.
- Poschodová-skriňa pre komerčné a flotilové nasadenie.
Porovnanie modelov
|
Položka |
SK-N-60 |
SK-N-80 |
SK-N-120 |
|
Menovitý výkon |
60 kW |
80 kW |
120 kW |
|
Vstup |
380 V AC +/-20%, 45-65 Hz |
380 V AC +/-20%, 45-65 Hz |
380 V AC +/-20%, 45-65 Hz |
|
DC výstupná platforma |
Možnosť 200-750 V alebo 200-1000 V |
Možnosť 200-750 V alebo 200-1000 V |
Možnosť 200-750 V alebo 200-1000 V |
|
Maximálny prúd jednej-pištole |
250 A |
250 A |
250 A |
|
Minimálne napätie pre menovitý výkon pri 250 A |
240 V |
320 V |
480 V |
|
Rozmery skrine š x h x v |
770 x 400 x 1500 mm |
770 x 400 x 1500 mm |
770 x 500 x 1670 mm |
|
POWER OBÁLKAMenovitý výkon a limit 250 A pre jednu-pištoľ platia súčasne. Pri 200 V zodpovedá 250 A 50 kW, takže ani jeden z troch modelov nedokáže dodať 60, 80 alebo 120 kW v spodnej časti napäťového rozsahu. Plný menovitý výkon vyžaduje aspoň približne 240 V, 320 V a 480 V, plus vozidlo, ktoré vyžaduje požadovaný prúd. |
Technické špecifikácie
|
Položka |
Špecifikácia série |
|
Modelky |
-Sk-60 / SK-N-80 / SK-N-120 |
|
Rozhranie človek-stroj |
7-palcový farebný dotykový LCD displej a LED indikátor |
|
Spôsob spustenia |
Mobilná aplikácia / potiahnutie karty |
|
Inštalácia |
Stojace na podlahe |
|
Dĺžka nabíjacieho kábla |
5 m |
|
Nabíjacie výstupy |
Duálny výstup |
|
Možnosti konektora |
CCS2 / GB/T / CCS1; kombinácia konektorov bude potvrdená |
|
Vstupné napätie |
380 V AC +/-20 % |
|
Vstupná frekvencia |
45-65 Hz |
|
Menovitý výkon |
Modely s konštantným-výkonom 60/80/120 kW |
|
Výstupné napätie |
200-750 V alebo 200-1000 V platforma |
|
Výstupný prúd |
Jeden konektor do 250 A |
|
Špičková účinnosť |
>=95 % uvedené |
|
Komunikácia |
Ethernet / 4G |
|
Referenčné normy |
IEC 61851, IEC 62196, DIN 70121, ISO 15118, GB/T 20234, GB/T 18487, NB/T 33008 a NB/T 33002; presné vydania a modelové pokrytie budú potvrdené |
|
Prevádzková teplota |
-25 stupňov až +50 stupňov |
|
Prevádzková vlhkosť |
5 %-95 %, bez kondenzácie |
|
Prevádzková výška |
pod 2000 m; vyžiadať si údaje o znížení pre vyššie weby |
|
Úroveň ochrany |
IP54 |
|
Chladenie |
Nútené-chladenie vzduchom |
|
Hluk |
<=65 dB |
|
Pomocná sila |
12 V |
Konfigurácia konektora a trhu
|
Rozhranie |
Typické smerovanie trhu |
Kontrola komunikácie/schválenia |
|
CCS2 |
Európa a ďalšie trhy CCS2 |
Potvrďte konektor IEC 62196, implementáciu DIN 70121/ISO 15118, hodnotenie kábla a trhovú certifikáciu |
|
CCS1 |
Severoamerické vozidlá CCS1 |
Potvrďte požiadavky na konektor/kábel, implementáciu komunikácie, miestnu certifikáciu a kód lokality |
|
GB/T |
Čína a projekty špecifikujúce GB/T DC nabíjanie |
Potvrďte príslušné štandardné verzie{0}}komunikácie, konektora a nabíjacieho systému v GB/T |
|
Zmiešaný duálny výstup |
Stránky slúžiace dvom štandardom vozidiel |
Potvrďte povolenú kombináciu konektorov, súčasné použitie, zdieľanie napájania a správanie softvéru |
Inteligentná prevádzka a údržba
- Ovládanie{0}}nabíjania a nastavenie{1}}stratégie nabíjania v závislosti od vybranej platformy.
- Autorizácia{0}}karty pre kontrolovaný vozový park alebo verejný prístup.
- Inovácie softvéru v{0}}reálnom čase, ako je popísané v brožúre.
- Online diagnostika a monitorovanie prevádzky/údržby.
- Modulárny dizajn určený na zjednodušenie výmenných a servisných prác.
- Ethernet alebo 4G pripojenie; potvrdiť backend, SIM/APN, kybernetickú bezpečnosť a offline správanie.
- V brožúre nie je uvedená podpora OCPP. Neuvádzajte OCPP, pokiaľ nie je potvrdené pre objednaný softvér.
Ako vybrať správny model
- Modelujte dennú spotrebu energie: Použite spotrebu energie vozidla, stav nabitia pri príchode, čas zotrvania a požadovaný stav nabitia pri odchode.
- Skontrolujte napätie a prúd vozidla: Typový štítok 120 kW nezaručuje 120 kW pre nízkonapäťovú batériu-, pretože konektor je obmedzený na 250 A.
- Vyberte platformu napätia: Zvoľte výstup 750 V alebo 1000 V podľa cieľových vozidiel a budúcich plánov vozového parku.
- Vyberte konfiguráciu konektora: Zadajte CCS2, CCS1, GB/T alebo schválenú kombináciu s dvojitým{2}}výstupom.
- Definujte prevádzku dvoch{0}}pištolí: Potvrďte, či sa oba konektory môžu nabíjať súčasne, celkovú zdieľanú energiu, minimálne pridelenie a logiku priority.
- Posúďte pripojenie k sieti: Zahrňte diverzitu, kapacitu transformátora, ochranu pred prúdom, harmonické, dopytové poplatky a budúce rozšírenie.
- Potvrdenie komunikácie: Zadajte pracovný postup aplikácie/karty, Ethernet/4G, koncové rozhranie, vlastníctvo údajov a oprávnenia na vzdialenú{1}}údržbu.
- Overte certifikáciu: Vyžiadajte si presné certifikáty, modelové pokrytie, štandardné edície a dokumentáciu o{0}}cieľovom trhu.
Často kladené otázky
Aký je rozdiel medzi modelmi s výkonom 60, 80 a 120 kW?
Zdieľajú základnú platformu, dizajn s dvojitým{0}}výstupom a limit 250 A na jednu-pištoľ. Hlavnými rozdielmi sú menovitý výkon skrine a pri 120 kW väčší kryt.
Dokáže 120 kW model vždy dodať 120 kW?
Nie. Pri limite jednej pištole 250 A- musí byť napätie vozidla aspoň približne 480 V a vozidlo si musí vyžiadať požadovaný prúd.
Koľko energie je k dispozícii pri 200 V?
Pri 250 A je teoretické obmedzenie prúdu-maximálne 50 kW, bez ohľadu na to, či má skriňa menovitý výkon 60, 80 alebo 120 kW.
Aké konektory sú k dispozícii?
K dispozícii sú CCS2, GB/T a CCS1. Pred cenovou ponukou potvrďte presnú kombináciu dvoch-konektorov a zodpovedajúceho komunikačného softvéru.
Mám si vybrať verziu 750 V alebo 1000 V?
Vyberte si podľa cieľového napätia batérie vozidla a budúcich požiadaviek vozového parku. 1000 V platforma môže zlepšiť pokrytie, ale stále musí zodpovedať limitom konektorov, káblov a certifikácií.
Podporuje nabíjačka ISO 15118?
Odkazuje sa na ISO 15118. Potvrďte implementované diely, funkcie, spracovanie certifikátov a testované kufre vozidla pre presný softvér.
Dá sa inštalovať vonku?
Krytie je špecifikované ako IP54. Konečná vhodnosť závisí od dažďa, prachu, slnečného žiarenia, rizika záplav, teploty, drenáže, krytu a kvality inštalácie. Ak je potrebná vonkajšia inštalácia, je možné prispôsobiť vyššiu úroveň ochrany.
Ako si mám vybrať medzi 60 a 80 kW?
Porovnajte požadovaný obrat s akceptáciou vozidla a kapacitou siete. Pri 250 A potrebuje 60 kW asi 240 V, zatiaľ čo 80 kW potrebuje asi 320 V na dosiahnutie plného výkonu.
Je zahrnuté ovládanie-mobilnej aplikácie?
Áno, brožúra popisuje ovládanie aplikácie. Potvrďte aplikáciu, oblasť cloudu, funkcie, jazyky, vlastníctvo údajov a podmienky služby.
Aká údržba je potrebná?
Pravidelne kontrolujte konektory a káble, čistite cestu núteného{0}}chladenia vzduchu, kontrolujte záznamy porúch/teploty, testujte ochranné funkcie a udržiavajte schválené náhradné diely.
Požiadajte o projekt-konkrétny návrh na nabíjanie DC
Pošlite nám cieľový trh, ponuku lokality, cieľové vozidlá, mix konektorov, napäťovú platformu, dopyt po nabíjaní, komunikačné požiadavky a usporiadanie inštalácie. Náš tím môže odporučiť model, konfiguráciu rozhrania, príslušenstvo, technické dokumenty a cenovú ponuku.

